Ndriçues Muri ELT 2220S 6W

10.50

In stock

Rreth këtij artikulli
● Përdorimi i burimit të dritës së ngrohtë LED me cilësi të lartë, i ngrohtë dhe romantik, pa dridhje, pa shkëlqim, shkëlqim të lartë, i butë dhe jo verbues, më i rehatshëm për syrin.
● I pershtatshem per shume raste si per shembull oborr spanjol, kuzhine, banjo, dhome ngrenie, dollap pasqyre, sallon, korridor, korridor etj.
● Lehtë për t’u instaluar, ky produkt është i pajisur me një paketë instalimi dhe mjete instalimi, i cili është shumë i përshtatshëm për t’u instaluar.
● Llamba murale e thjeshtë e stilit evropian është një llambë shumë në modë dhe unike, e cila e bën dekorimin e shtëpisë unike dhe moderne.
● Përdorimi i materialit aliazh alumini me cilësi të lartë, i qëndrueshëm, në mënyrë që kjo llambë të ketë rezistencë të shkëlqyer ndaj korrozionit dhe performancë të shpërndarjes së nxehtësisë.

Përshkrim i produktit
Funksioni:
1. Llamba e thjeshtë e murit e stilit europian është një llambë shumë në modë dhe unike, e cila e bën dekorimin e shtëpisë unike dhe moderne.
2. Përdorimi i burimit të dritës së ngrohtë LED me cilësi të lartë, i ngrohtë dhe romantik, pa dridhje, pa shkëlqim, shkëlqim të lartë, i butë dhe jo verbues, më i këndshëm për syrin.
3. I lehtë për t’u instaluar, ky produkt është i pajisur me një paketë instalimi dhe mjete instalimi, i cili është shumë i përshtatshëm për t’u instaluar.
4. Përdorimi i materialit aliazh alumini me cilësi të lartë, i qëndrueshëm, në mënyrë që kjo llambë të ketë rezistencë të shkëlqyer ndaj korrozionit dhe performancë të shpërndarjes së nxehtësisë.
5. E pershtatshme per shume raste si per shembull oborr spanjol, kuzhine, banjo, dhome ngrenie, tavoline zhveshjeje, dollap pasqyre, sallon, holl, korridor etj.

Si të përdorni:
1. Fillimisht përdorni një çelës për të zhbllokuar vidhat në të dy anët e produktit dhe hiqni pllakën e fiksimit.
2. Përdorni kompletin e instalimit për të instaluar pllakën e fiksimit në mur.
3. Lidhni tensionin AC85-265V.
4. Drejtoni llambën me pllakën e fiksimit dhe më pas përdorni vidhat që hoqët për ta shtrënguar nga të dyja anët e llambës për të përfunduar instalimin.

Specifikim:
Lloji i artikullit: Aplikim
Materiali: Aliazh alumini
Ngjyra: Siç tregohet në foto
Madhësia e produktit: Përafërsisht 15,1 x 7 cm (L x W)
Pesha: Përafërsisht. 325 g/11,5 oz
Tensioni i hyrjes: AC85-265V 50/60Hz
Fuqia: 6 W
Numri i rruazave të llambës: 2
Modeli i rruazave të llambave: Rruaza llamba LED COB
Prodhimi i fluksit të dritës: 600LM
Zona e ndriçimit: 5-10 ㎡

Main Menu

Ndriçues Muri ELT 6W

Ndriçues Muri ELT 2220S 6W