Ndriçues Kopshti

12.00

In stock

Rreth këtij artikulli
● Priza standarde e llambës E27,Tensioni: 110 ~ 240V,Fuqia: Maks. 60 W, Lloji i llambës: llambë inkandeshente, LED, llambë e kursimit të energjisë, etj.
● Kjo dritë e jashtme e aluminit e llakuar me cilësi të lartë do të tërheqë vëmendjen në zbehjen tuaj. Dritat e jashtme do të ofrojnë dritë të ulët për të ndriçuar rrugën, shtegun dhe veçoritë më poshtë.
● Rritni sigurinë e shtëpisë tuaj dhe shtoni një prekje stili në shtëpinë tuaj me këtë dritë postare ultra moderne. Drita shpërndahet nga anët dhe pjesa e sipërme e montimit duke krijuar një efekt të bukur ndriçimi dhe është i përshtatshëm për përdorim të jashtëm.
● Vlerësimi i papërshkueshëm nga uji IP56. I përshtatshëm për të gjitha llojet e motit, mund ta vendosë atë jashtë gjatë gjithë vitit. Materiali alumini dhe akrilik e bën të qëndrueshëm për të punuar nën shi, breshër, borë.
● Mund të përdorni fanarin e postës për të ndriçuar pjesën e përparme / oborrin e pasmë, përgjatë rrugës, trotuarit, trotuarit, rreth oborrit ose verandës tuaj, ju lejon të vendosni ndriçim të ndritshëm të jashtëm në të gjithë shtëpinë tuaj dhe të sillni një dekorim në shtegun, kopshtin, verandën tuaj , oborr.

Përshkrim i produktit
Llambat me shtyllë të jashtme janë të përshtatshme për lëndinë, jashtë, oborr, vilë, kopsht, gardh, ballkon, park, komunitet, etj. Është një dekorim i bukur.

Lloji i artikullit: llambë lëndinë në natyrë
materiali: alumin + xhami
ngjyra: siç tregohet
madhësia: mund t’i referoheni vizatimeve të dimensioneve 30*11cm,60*11cm
burimi i dritës: LED
temperatura e ngjyrës: dritë e ngrohtë
Niveli i mbrojtjes: ip54
fuqia: 0~60w
voltazhi (v): 110v~240v
zona e rrezatimit: 3㎡-20㎡
stili: modern etj
i pershtatshem per: kopshte, oborre, parqe, korridore, pallate, jashte, etj.
Lista e paketimit: 114 * Dritë postare

Main Menu

drit-parku

Ndriçues Kopshti