Ndriçues Rrugor LED 200W / 300W

94.00105.00

  • Ndriçim Modern dhe Efikas: Ndriçimi i avancuar LED me dizajn minimalist dhe forma heksagonale.
  • Energji Efikase: Përdorimi i teknologjisë LED për të kursyer energji dhe zgjatur jetën e produktit.
  • Montimi Lehtë: Montohet lehtë në tavan ose mur.
  • Përdorim Universal: Ideale për ambiente të ndryshme si rrugë, parkime, dhe hapësira të mëdha publike.
  • 200W
  • 300W
Clear
SKU: N/A Kategoritë: , Etikata:

Informacion shtesë

Wat

200W, 300W

Main Menu

ndriçues rrugor 300w

Ndriçues Rrugor LED 200W / 300W

94.00105.00

Shtoje në shportë