Panel Ndriçues LED

3.004.00

  • Ndriçim Modern dhe Efikas: Ndriçimi i avancuar LED me dizajn minimalist dhe forma heksagonale.
  • Energji Efikase: Përdorimi i teknologjisë LED për të kursyer energji dhe zgjatur jetën e produktit.
  • Montimi Lehtë: Montohet lehtë në tavan ose mur
  • Përdorim Universal: Ideale për ambiente të ndryshme si zyrat, sallat e konferencave, dyqanet, dhe shtëpitë.
  • 18W
  • 24W
Clear
SKU: N/A Kategoritë: , Etikata:

Informacion shtesë

Watt

18W, 24W

Main Menu

ndriçues panel me led

Panel Ndriçues LED

3.004.00

Shtoje në shportë