Patina drejtkëndëshe 6

10.55

In stock

Llusteritë dizajnit klasik me forma drejtkëndore të bërë prej druri. Llambadari është i përshtatshëm për vendosjen në dhomën e ngrënies ose në ishullin e kuzhinës. Hija e xhamit shton një element të hirit dhe e bën këtë llambadar unik.

Specifikat e produktit përfshijnë një cilësi të lartë me një kornizë druri të trashë, litar të thurur dhe nuanca xhami. Dimensionet e llambadarit janë L30” (75cm) x W16,5” (42cm) x H27,5” (70cm), me lartësi të rregullueshme deri në 40” (100cm). Burimi i dritës është përmes 6 llambave tip E27 (të cilat nuk përfshihen), dhe mund të kontrollohet përmes një çelësi të pajtueshëm dimmer (nuk përfshihet).

Për instalimin e lehtë, teksti thekson se të gjitha pajisjet e montimit dhe një udhëzues detajuar janë përfshirë. Llambadari druri është sugjeruar për vendosjen në dhomat e ngrënies, ishullin e kuzhinës dhe dhomën e ndenjes.

SKU: 7251 Kategoritë: , , Etikata:

Veqoritë

Brendi Saglam Zuccaciye
Materiali: alumin,litar dhe xham
Ngjyrë: e zezë dhe artë
Përmasat: 900mmx600mm
Fyti: E27
Volt: 220-240V
Watt: 6x60W
E errësueshme : Jo
Kontroller: Jo
Garancioni: 2 vite

Main Menu

Patina drejtkëndëshe 6