Plazma 18w K

3.10

In stock

Përshkrim i produktit
Panel ultra i hollë Led me 3 modalitete ndërrimi me ngjyra të dyfishta blu dhe të bardhë të ftohtë
Dizajn i thjeshtë por elegant për përdorim shtëpiak dhe komercial
Paneli profesional me cilësi të lartë 30,000 orë Jetëgjatësia
2 vjet Garanci
ROHS i miratuar nga CE

Kategoria: Etiketat: ,

Dimensionet e produktit Ф242 mm x 28 mm
Forma Katrore
Lloji i llambës LED
Fuqi 18W
Tensioni 240 V
Baza / Lloji
Ngjyrë Blu, e bardhë e ftohtë
Temperatura e ngjyrave 6000K + Blu
Kategoria Panele, Ndriçim

Main Menu

Plazma 18w K