Poq LED 9W E276400K

1.25

In stock

Poq LED 9W E27 6400K

Ref produkti ynë 10560
Ngjyra / Mbaro E bardhë
Fuqia totale 9w
Lumenet 806
Kapaku i llambës Vida E27 (ES)
Lloji i llambës GLS
Prodhues V-TAC
Mfr pjesa # 7242

SKU: VTK7350 Kategoritë: , Etiketat: ,

Përshkrim
Ky është prodhuesi i produktit kodi 7242 nga V-TAC. Nëse keni nevojë të na kontaktoni për këtë produkt, ju lutemi citoni referencën tonë të produktit të 10560.
Teknologji e qëndrueshme SMD e cila e bën produktin më të besueshëm dhe të qëndrueshëm.
Përdor 80% më pak energji dhe zgjat 20 herë më shumë se llambat standarde.
Llamba LED janë zëvendësimi më i mirë për llamba konvencionale inkandeshente ose fluoreshente.
Qëndrueshmëri dhe qëndrueshmëri e lartë.
Efikasitet i shkëlqyer i rrezatimit të nxehtësisë.
Efikasitet i lartë ndriçues dhe konsum i ulët i energjisë.
Faktori i shkëlqyeshëm i fuqisë dhe ngasësi IC i integruar.
Pa dridhje – Pa rrezatim ultraviolet – Pa Mërkur.
Aplikimi – Ndriçimi i banimit, ndriçimi komercial, dekorativ, dhoma e ndenjes, salloni etj.

Shënim: I përshtatshëm dhe i rekomanduar për përdorim maksimal ditor prej 10-12 orësh, përdorimi përtej kësaj do të anulonte garancinë

Main Menu

Poq LED 9W E276400K