LED lluster garazhi me formë tehu prerës

16.00

In stock

Përshkrimi
55W / 90LED e27Përshkrimi:

Përshkrimi:

Karakteristikat

-Dritë e bardhë e ndezur: Me çipe LED 5500lm, fuqi 55W, ndriçues 6500-7000K, duke e bërë atë më të shndritshëm se dritat apo llambat e zakonshme. Ndriçuesi vjen nga qendra si dhe 5 pedale. Një llambë mund të zëvendësohet me këtë pajisje të pazakontë drite, dhe me të vërtetë e ndriçoi dhomën.

-Panele të rregullueshme: Drita e garazhit LED është projektuar me pesë krahë të rregullueshëm për LED që mund të palosen deri në 90 gradë, dhe ka një dritë rrethore të drejtuar nga poshtë, ashtu siç ju pëlqen. Të jesh në gjendje të përkulësh tempujt e llambës për të përmbytur zonat më të errëta të dhomës me llambën është shumë e dobishme, do të sjellë një sasi të madhe të llambës.

– Lehtë për t’u instaluar: Drita e tavanit LED të garazhit është e lehtë për t’u instaluar, thjesht vidhosni atë në prizën e llambës (pajisje e zakonshme amerikane) dhe ishte kaq e ndritshme. Gjithashtu vjen me një zgjatim që ju lejon të hidhni dritën disa centimetra poshtë nga priza.

-Zbatim i gjerë: Ndriçim perfekt i garazhit. Burim fantastik drite për bodrumin e errët dhe llambën e dhomës së lavanderi. Nëse keni nevojë të krijoni një pajisje të improvizuar kirurgjikale në oborrin e shtëpisë tuaj, kjo është drita që dëshironi të përdorni. Përmbytni papafingo, si të hapni çatinë. Nuk ka më llamba të zbehta.

-Cilësi e lartë dhe jetëgjatësi e gjatë: Drita e bodrumit LED është bërë nga alumini me cilësi të lartë dhe PC superior. Llamba LED vjen me një llambë difuze pc që jep një ndriçim të butë. Performancë e qëndrueshme dhe afatgjatë. Më shumë se 40000 orë kohë të gjatë, 80% kursim
pushtet

SKU: B15-3 Kategoritë: , Etikata:

Karakteristikat:

Fuqia: 55W

Ngjyra: Dritë e bardhë/e ngrohtë
Llamba: E27 Standard Mid Base
AC: 150-265V
Madhësia e rregullueshme: 0-90 ° Këndi
Materiali: LEDs, alumini premium, dhe PC

Main Menu

LED lluster garazhi me formë tehu prerës