Poq Ekonomik 40W

2.00

In stock

  • 6500K
  • Llambë e kursimit të energjisë. Përdor 80% më pak energji elektrike sesa llamba normale.
  • Prodhon 1680 lumene dritë dhe zgjat 8 herë më shumë se llambat standarde të ndezjes.
  • Redukton kostot e mirëmbajtjes.
  • Aplikimet: Shtëpi, Zyra, Dyqane, dyqane, Klube, Restorante, Hotela, Supermarkete.
  • Ruajtes energjie
SKU: KD200 Kategoria: Etikata:

Poq Ekonomik

E27
40W
i bardhë

Bëhu i pari që vlerësonë “Poq Ekonomik 40W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

Ende nuk ka vlerësime.

Main Menu