Lluster Nordik me 10 Topa Qelqi

130.00

In stock

Informata për produktin

  • Përdorimi i llusterit të qelqit të topit rezistent ndaj temperaturës së lartë, transmetimit të dritës, rezistencës ndaj nxehtësisë dhe papastërtisë, teksturës mat, përpunimit të teknologjisë së dritës së butë, transmetimit uniform të dritës
  • drita ju jep shkëlqim të mjaftueshëm, më të shëndetshëm për sytë tuaj. Ofron një atmosferë moderne dhe të ngrohtë.
  • drita ju jep shkëlqim të mjaftueshëm, më të shëndetshëm për sytë tuaj. Ofron një atmosferë moderne dhe të ngrohtë.
  • E fikur duket shumë dekorative, e ndezur jep dritë komode për një atmosferë komode.
    Forma e thjeshtë mund të përputhet me stile të ndryshme dekorimi dhe të largohet nga njëra-tjetra, duke e bërë bukurinë tuaj dekorative më të larmishme.
SKU: 23-A21-61 Kategoritë: , , , Etiketat: ,

Stili Modern
Ngjyra E zezë
Dalje 10
Vat 100w
Material Qelqi
Sipërfaqja E lëmuar
Karakteristika shtesë Rezistente ndaj ndryshkut
Ngjyra e llusterit E bardhë
Lloji i prizës dhe furnizimi me energji elektrike Me kabllo elektrike
Lloji poqit LED

Bëhu i pari që vlerësonë “Lluster Nordik me 10 Topa Qelqi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

Ende nuk ka vlerësime.

Main Menu

Lluster Nordik me 10 Topa Qelqi