• LLUSTER ME TRI DALJE

  Rreth këtij artikulli
  -Material i cilësisë së lartë: – Abazhur industrial. Ky lluster është lyer me materiale harduerike me cilësi të lartë dhe ngjyrë miqësore me mjedisin. Tekstura është e qartë, natyrale dhe miqësore me mjedisin, gjë që është e dobishme për shëndetin e dhomës së ndenjes.
  -Numesa e llambës varëse industriale është e përshtatshme E përputhshme me çdo llambë inkandeshente ose llambë LED (pa përfshirë llambën) me bazë standarde E27. E përputhshme. Llamba maksimale 60 vat,..
  Dekorimi me gjatësi të rregullueshme: fije e hollë e rregullueshme 100cm/39,4 inç, e cila ofron më shumë zgjedhje E përputhshme me nevoja të ndryshme të dhomës (nëse keni nevojë për ta zgjatur, ju lutemi na kontaktoni paraprakisht).
  -Llusteri ka dizajn unik, praktike dhe dekorativë për shtëpinë tuaj. Pra, është i përkryer për të shtuar ngrohtësi dhe lumturi në shtëpinë tuaj

 • Lluster i stilit nordik

  Dizajn elegant Llusteri ka një dizajn të thjeshtë dhe modern, i cili përshtatet në mënyrë të përkryer me ambientin tuaj të shtëpisë dhe e kthen dhomën tuaj në një stil elegant. Ky nuk është vetëm ndriçim, por një dekorim i përsosur për kuzhinë, dhomë ngrënie, dhomë të gjallë, dhomë gjumi, hyrje, bar kafeje apo hapësira të tjera.
  Pamje e shkëlqyer Lluster hekuri i lyer me spërkatje, abazhur hekuri i lyer me spërkatje me dekorim të kokës së drerit me rrëshirë, i bukur dhe i qëndrueshëm. Trupi i llambës prej druri prej gome natyrale, struktura e sipërfaqes së drurit është e qartë dhe e rregullt, ngjyra është uniforme dhe prekja është e lëmuar.
  Rregullueshme Mund të rregulloni lehtësisht lartësinë e unazës me kunjin e fiksimit të kabllit. E përkryer për lartësinë e tavanit tuaj. Ju mund të rregulloni lartësinë e kabllit për të marrë efekte ndriçimi me lartësi të ndryshme.
  Burimi i dritës Lloji i poqit: Poq LED/Inkandeshente/Fluoreshente/Edison, Baza e llambës: E27/E26, Numri i poqave: 3 drita, Shënim: Poqat nuk përfshihen.
  Paketim i mirë, i lehtë për t’u instaluar: Paketimi ynë ofron mbrojtje të plotë për llusterin, duke siguruar që artikujt tuaj të jenë në gjendje të përsosur. Paketa përfshin udhëzime dhe pajisje montimi për instalim të lehtë.

 • Lluster minimalist metalikë

  Rreth këtij artikulli
  Madhësia e produktit Diametri i guaskës së mbajtëses së llambës është 6,5 cm, diametri i bazës rrethore është 33 cm dhe secila mbajtëse e llambës ka një varëse lartësie të rregullueshme 50 cm, duke ju lejuar të rregulloni madhësinë sipas dëshirës
  Burimi i dritës së produktit Ky produkt përdor burim drite E27, i përshtatshëm për burim drite LED/llambë inkandeshente, voltazhi është 220 V
  Materiali i produktit Përvetësoni trupin e llambës arti prej hekuri me cilësi të lartë, pllakën e tavanit me bojë pjekjeje arti hekuri, pas trajtimit kundër ndryshkut me temperaturë të lartë, bojë kundër ndryshkut dhe kundër korrozionit, ngjyrë të qëndrueshme.
  Instalim i lehtë Lehtë për t’u montuar dhe instaluar, ju merr vetëm pak kohë për ta përfunduar, ky produkt është i përshtatshëm për skena të ndryshme të jetës së brendshme
  Përshkrimi i produktit Ky produkt përmban dy lloje, njëra është dritë e bardhë njëngjyrëshe, tjetra është dritë e bardhë, dritë e ngrohtë dhe dritë natyrale kombinim tre ngjyrash, duke ju ofruar një shumëllojshmëri zgjedhjesh.

 • Lluster dekorativë me thjeshtësi moderne

  ● Dizajni i llusterëve: Llusteri është prej metali të trashë dhe druri gome. Ngjyrë mjedisore, sipërfaqe e lëmuar, pamje e bukur, e përshtatshme për skenarë të ndryshëm, ky ndriçim do t’ju sjellë humor të papritur. Kur të jeni në ambient, do të jetë sërish ndryshe, duke ju bërë të ndiheni më të relaksuar më të relaksuar
  ● Zgjedhja e sigurisë: Mbajtësja e dritës E27 është e lehtë për t’u instaluar, jetë e gjatë shërbimi, 110V-240V, e pajtueshme me dritat inkandeshente, dritat e kursimit të energjisë dhe dritat LED, dhe e lehtë për t’u instaluar.
  ● Përdoret gjerësisht: Llusterët e thjeshtë në dhomë janë shumë të përshtatshëm për familje, hotele, bare, restorante, studio, zyra, shtëpi fermash dhe kafene, të cilët mund t’ju ofrojnë një atmosferë të bukur dhe komode dhe mund të përdoren si dekor.
  ● Kabllo mbajtëse të rregullueshëme: Gjatësia e kabllos mund të rregullohet sipas preferencave

 • Dritë varëse minimaliste nordike

  Rreth këtij artikulli
  ●3 dalje: rinovoni dhe dekoroni shtëpinë tuaj duke kombinuar llueterin sipas dëshirës tuaj, me radhë ose të shpërndara dhe në numrin që ju përshtatet. Dritë e mjaftueshme: të përfshira në paketë mund të gjeni tre.
  ●E27 x 3 (poqi nuk përfshihet), maksimumi 60 W i përputhshëm, lloji i dritës në dispozicion: poqi Edison, poqi LED, poqa të kursimit të energjisë, poqa inkandeshente.
  ●Lluster me ngjyrë hekuri të farkëtuar, pas përpunimit të ngjyrës me temperaturë të lartë, strukturë solide dhe e qëndrueshme, ngjyrë jo toksike për mbrojtjen e mjedisit me karbon të ulët, pa ndryshk, qëndrueshmëri uniforme të ngjyrave.
  ●Paketimi profesional: Produkti është i paketuar në mënyrë profesionale dhe siguron mbrojtje maksimale nga goditjet dhe dëmtimet gjatë transportit.

 • LLusterë kreativë me ngjyra

  Rreth këtij artikulli
  Dizajn elegant: lluster i thjeshtë dhe në modë, stil elegant skandinav, përshtatet në mënyrë të përkryer me temën tuaj dekorative, dizajn i thjeshtë dhe unik, ju lejon të ndiheni më rehat dhe një përvojë jetese e qetë.
  Material me cilësi të lartë: llambadari është bërë nga materiale me cilësi të lartë metali + druri për trupin e llusterit, kabllo standarde ndërkombëtare, e sigurt dhe e qëndrueshme, rezistencë e mirë ndaj goditjeve, formë unike, shpejtësi e lartë e transmetimit të dritës dhe cilësi e plotë.
  I lehtë për t’u instaluar: proces i lehtë instalimi, pa procedura të komplikuara, zëvendësim i thjeshtë dhe i përshtatshëm i poqit, mbajtës i poqit i certifikuar E27, mund të rregullohet sipas preferencës dhe dizajnit tuaj. Përfshin komplet aksesor (nuk përfshihet poqi), udhëzime të detajuara instalimi, ju lutemi ndërpriteni energjinë dhe kushtojini vëmendje sigurisë përpara instalimit.
  Përdorim i gjerë: Llusterat përdoren për shumë qellime, jo vetëm në shtëepi, si ngrënje, sallon, kuzhinë, ballkon, studim, korridore. Llusterat mund të përdoren gjithashtu për të krijuar një atmosferë të ngrohtë në vende të ngrohta dhe romantike, si restorante, kafene, bare, bare, hotele etj.

 • Lluster i kristaltë luksoz me dritë atmosferike

  Rreth këtij artikulli

  ● Ndriçoni dhe Dekoroni shtëpinë tuaj Ky lluster përfshin dizajn bashkëkohor, përzihet bukur në stile të ndryshme. Kur zgjidhni poqa të ndryshme, do t’ju japë efekte të ndryshme ndriçimi. Llusteri krijon një atmosferë komode dhe të ngrohtë në shtëpinë tuaj.
  ● Lluster i sallonit Ky lluster modern për sallon është bërë nga materiali me cilësi të lartë. Punim i shkëlqyer, i qëndrueshëm dhe i qëndrueshëm. E kombinuar me një dizajn të zi dhe të artë, është sa elegant dhe klasik.
  ● Gamë e gjerë përdorimesh Llusteri është një zgjedhje e mirë për shtëpinë tuaj të re! Gjithnjë e më shumë stilistë të brendshëm zgjedhin këtë lluster që klientët e tyre të arrijnë një dekorim të perfekt dhe të takojnë stilin e ri të shtëpisë. Mund të zgjidhni si një poq normal për dhomën e ngrënies, dhomën e ndenjes ose dhomën e gjumit, gjithashtu e mirë për zyrën tuaj.
  Lehtë për t’u instaluar Lehtë për t’u instaluar me udhëzimet e instalimit dhe pjesët e nevojshme, llusteri kur përdoret me poq dhe ndërprerës të  me dimmer, rekomandojmë një elektricist ta bëjë këtë. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni drejtpërdrejt.
  Ndriçimi i llusterit Llusteri modern përdoret kryesisht në shtëpi në dhomën e ngrënies, kuzhinën, dhomën e ndenjes, dhomën e gjumit dhe zona të tjera të jetesës, është gjithashtu e përkryer për hotele, restorante, kafene, bare, klube, zyra, galeri, sallonet etj

 • Lluster me 10 topa qelqi molekulare

  Rreth këtij artikulli

  CILËSI E LARTË: Trup i lehtë prej hekuri i farkëtuar special, antioksidant, kundër korrozionit, pa njollë. Lluster xhami me transmetim të lartë të dritës, efekti i dritës është i njëtrajtshëm dhe i butë
  BURIM SPECIALE DRITË: Zgjidhni burimin special të dritës E27, efekti i dritës është i ndritshëm, drita prishet ngadalë, kursim energjie dhe mbrojtje mjedisore, dizajn rezistent ndaj rrjedhjeve
  ● MADHËSIA E DRITAVE TË VARËSISË: 10-Drita
  DEKORIMI: Ky lluster me dizajn minimalist postmodern, personalitet elegant. Jo vetëm ndriçim, por edhe dekorim për shtëpinë tuaj, kjo dritë varëse do ta bëjë shtëpinë tuaj të duket më e mrekullueshme
  ● SKENA E APLIKIMIT: E pershtatshme per sallon, dhome gjumi, ngrenje, studim, zyre, restorant, bar, kafene, sallon ekspozitash, hotel, holl, papafingo, etj.

 • Lluster me 6 topa qelqi molekulare

  Rreth këtij artikulli

  CILËSI E LARTË: Trup i lehtë prej hekuri i farkëtuar special, antioksidant, kundër korrozionit, pa njollë. Lluster xhami me transmetim të lartë të dritës, efekti i dritës është i njëtrajtshëm dhe i butë
  BURIM SPECIALE DRITE: Zgjidhni burimin special të dritës E27, efekti i dritës është i ndritshëm, drita prishet ngadalë, kursim energjie dhe mbrojtje mjedisore, dizajn rezistent ndaj rrjedhjeve
  ● MADHËSIA E DRITAVE TË VARËSISË: 6-Drita (Φ: 65cm, H: 45cm)
  DEKORIMI: Ky lluster me dizajn minimalist postmodern, personalitet elegant. Jo vetëm ndriçim, por edhe dekorim për shtëpinë tuaj, kjo dritë varëse do ta bëjë shtëpinë tuaj të duket më e mrekullueshme
  ● SKENA E APLIKIMIT: E pershtatshme per sallon, dhome gjumi, ngrenje, studim, zyre, restorant, bar, kafene, sallon ekspozitash, hotel, holl, papafingo, etj.

 • Lluster i stilit të shpërthimit të yjeve

  Rreth këtij artikulli

  ?Diametri i dritës së llusterit është 24.8″, lartësia është 15″-27.6″
  ?Rregullimi me shumë kënde, ju mund ta rrotulloni dritën në çdo kënd ose drejtim që dëshironi.
  ?Llusteri përfshin të gjitha pajisjet e montimit për instalim të shpejtë dhe të lehtë.
  ?Ndriçuesi është i përshtatshëm për t’u instaluar në dhomën e gjumit, të ndenjes, të ngrënies, hollet dhe çdo dhomë që ju pëlqen.
  ?Tension: 220V; Burimi i dritës: E27 (poqat nuk përfshihen). Mund të zvogëlohet kur përdorni poqa që zvogëlohen dhe një çelës të me dimmer.

 • Lluster kristali ngjyrë floriri

  Rreth këtij artikulli

  Instalim i thjeshtë: Ju do të merrni gjithë harduerin e instalimit për të siguruar instalim të shpejtë dhe të lehtë.
  Bëjeni jetën interesante: Dhoma e ndenjes e dhomës së gjumit është e zbukuruar me dritat të bukura të natës për dekorim të shtëpisë. Mund të përdoret edhe në raste të ceremonive të dasmave, ahengjeve dhe ngjarjeve speciale.
  Lluster me jetëgjatësi, Konsum të ulët energjie, ngjyra të larta, kursim energjie, krijimi i një shtëpie të gjelbër.
  krijoni një stil të ndryshëm Modern dhe të thjeshtë në dhomën tuaj, shumë elegante dhe bie në sy.
  Lluster tavani elegante i përshtatshäm për dhomën e fëmijëve, dhomën e ndenjes, dhomën e gjumit, studimin, dhomën e ngrënies, baret, klubet, dasmat etj.

 • Lluster Nordik me 12 Topa Qelqi

  Informata për produktin

  • Përdorimi i llusterit me topa qelqi rezistent ndaj temperaturës së lartë, rezistent ndaj nxehtësisë dhe papastërtisë, me dritë të butë nga teknologjia e përpunuar, me transmetimit uniform të dritës.
  • Drita ju jep shkëlqim të mjaftueshëm, të shëndetshëme për sytë tuaj. Ofron një atmosferë moderne dhe të ngrohtë.
  • Edhe e fikur është shumë dekorative, e ndezur jep dritë komode për një atmosferë komode.
   Forma e thjeshtë mund të përputhet me stile të ndryshme dekorimi dhe të largohet nga njëra-tjetra, duke e bërë bukurinë e dhomës më dekorative dhe më të larmishme.
 • Lluster Nordik me 10 Topa Qelqi

  Informata për produktin

  • Përdorimi i llusterit të qelqit të topit rezistent ndaj temperaturës së lartë, transmetimit të dritës, rezistencës ndaj nxehtësisë dhe papastërtisë, teksturës mat, përpunimit të teknologjisë së dritës së butë, transmetimit uniform të dritës
  • drita ju jep shkëlqim të mjaftueshëm, më të shëndetshëm për sytë tuaj. Ofron një atmosferë moderne dhe të ngrohtë.
  • drita ju jep shkëlqim të mjaftueshëm, më të shëndetshëm për sytë tuaj. Ofron një atmosferë moderne dhe të ngrohtë.
  • E fikur duket shumë dekorative, e ndezur jep dritë komode për një atmosferë komode.
   Forma e thjeshtë mund të përputhet me stile të ndryshme dekorimi dhe të largohet nga njëra-tjetra, duke e bërë bukurinë tuaj dekorative më të larmishme.
 • Lluster Nordik me 6 Topa Qelqi

  Përshkrimi i produkteve

  Madhësia Me 6 dalje
  Materiali llusterit Xham
  Fuqia 60w
  E aplikueshme Hotel/Sallë/Shtëpi/Vilë/Dhomë dite
  Paketimi Kuti kartoni
  Opsionet e transportit Me me veturë, furgon

  Atributet specifike
  Stili i Dizajnit Modern
  Materiali i trupit Hekuri
  Garancia (Vit) 2-Vjet

 • Lluster ari me 9 dalje

  • Lehtë për t’u instaluar: kursen energji, mbron mjedisin, kërkon pakës më shumë kohë për ta montuar, por instalimi është i lehtë. Ky lluster nuk do tju zhgënjejë.
  • Blini me besim: nëse gjeni ndonjë problem rrethë instalimit të produktit, na kontaktoni, ne do të jemi gjithmonë këtu për t’ju përgjigjur brenda 24 orëve dhe do t’ju ndihmojmë derisa të merrni një zgjidhje të kënaqshme. Shpresojmë të keni një përvojë të mirë blerjeje në dyqanin tonë.
  • Dekorime në shkallë të gjerë: llusterët modern janë shumë të përshtatshme për kuzhina, dhoma ngrënie, shtëpi, korridore, dhoma gjumi, korridore, librari, veranda ballore, garazhe, kantina vere, magazina, fëmijë, restorante dhe hapësira të tjera.
  • Poat: 9 poqa (nuk përfshihen), max. 40 vat për poq. I përshtatshëm për poq Cfl, halogjene dhe LED. E përputhshme me rregullatorin e intensitetit. Ne rekomandojmë poqa LED për një përvojë të bukur të dyfishtë me konsum të ulët.
  • Dizajn elegant: dizajn modern i llusterit, trup metalik rezistent. Shkëlqimi i tij i ngrohtë dhe komod do të veshë dhomën tuaj të gjumit, dhomën e ngrënies, korridorin, dhomën e ndenjes, shkallët dhe çdo hapësirë ​​komerciale ose të banimit.
 • Lluster me 10 dalje

  SPECIFIKIMET:

  Materiali: Alumin dhe akrilik
  Ngjyra e trupit: Ngjyra e artë dhe akrilik i bardhë
  Tensioni: 220V-240V
  Fuqia maksimale: LED120 W, e bardhë e ngrohtë (3000k)
  Poqi: LED e integruar
  Dalje 10
  Gjerësia: 80 cm
  Pezullimi: I rregullueshëm deri në 1.2 metra

Main Menu