Lluster metalik kreativ me një dalje 41cm

28.00

In stock

Rreth këtij artikulli
Detajet e materialit: Llusteri i tavanit është bërë nga materiale metalike të sigurta dhe me cilësi të lartë, ngjyra është e punuar me temperaturë të lartë, është e lehtë dhe delikate, rezistente ndaj ndryshkut dhe nuk zbehet, e lehtë për t’u pastruar, e qëndrueshme.
MBG: Jemi të përkushtuar për t’u ofruar blerësve produkte dekorimi të shtëpisë me cilësi të lartë dhe të përballueshme, duke ndihmuar në krijimin e një hapësire jetese të bukur dhe praktike.
Mbajtësi i llambës E27/26: maksimumi 60W, voltazhi mund të përdorë AC110v-240v, mund të përdorë lloje të ndryshme poqash, poqa LED / inkandeshente / Edison (poqat nuk përfshihen).
Kabllo e varëses së llusterit: kablloja e paracaktuar e transportit është 120 cm (nëse keni nevojë për një kabllo zgjatuese, ju lutemi na kontaktoni paraprakisht)!

SKU: 23-A21-95 Kategoritë: , , , Etikata:

Informacioni i produktit
Detaje teknike

Ngjyra E zezë
Materiali Alumin, Hekur, Metal
Forma e ndriçimit Tavan
Lloji i dhomës: Banjo, Dhoma Dite, Dhoma e gjumit
Burimi i energjisë elektrike me kabllo
Numri poqave ‎1
Lloji i kontrolluesit Buton
Dimenzioni 41cm
Lloji i montimit Montimi në tavan
Lloji i pajisjes Statik

Main Menu

Dritë varëse në stilin amerikan (30cm)

Lluster metalik kreativ me një dalje 41cm