Lluster metalik kreativ me një dalje 41cm

28.00

In stock

Rreth këtij artikulli
Detajet e materialit: Ndriçimi varëse është bërë nga materiale metalike të sigurta dhe me cilësi të lartë, boja e pjekjes me temperaturë të lartë është e lehtë dhe delikate, rezistente ndaj ndryshkut dhe nuk zbehet, e lehtë për t’u pastruar, e qëndrueshme dhe kontrollon rreptësisht çdo detaj.
Landori Creative Nordic: I përkushtuar për t’u ofruar blerësve produkte dekorimi të shtëpisë me cilësi të lartë dhe të përballueshme, duke ndihmuar në krijimin e një hapësire jetese të bukur dhe praktike.
Mbajtësi i llambës E27/26: maksimumi 60W, voltazhi mund të përdorë AC110v-240v, mund të përdorë një shumëllojshmëri burimesh drite, llamba LED/llamba inkandeshente/Edison (llambat nuk përfshihen).
Teli i tavanit me cilësi të lartë: kablloja e paracaktuar e transportit është 120 cm/47,2 inç (nëse keni nevojë për një kabllo zgjatuese, ju lutemi na kontaktoni paraprakisht)! Shënim: Shtetet e Bashkuara, Kanada (pllaka e parazgjedhur e tavanit 12CM/4,7in)

SKU: 23-A21-95 Kategoritë: , , , Etiketat: ,

Informacioni i produktit
Detaje teknike

Ngjyra A
Materiali Alumin, Hekur, Metal
Forma e ndriçimit Tavan
Lloji i dhomës: Banjo, Dhoma Dite, Dhoma e gjumit
Burimi i energjisë elektrike me kabllo
Metoda e kontrollit Aplikacion
Numri i burimeve të dritës ‎1
Lloji i kontrolluesit Buton
Dimenzioni 41cm
Lloji i montimit Montimi në tavan
Lloji i pajisjes Statik

Bëhu i pari që vlerësonë “Lluster metalik kreativ me një dalje 41cm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

Ende nuk ka vlerësime.

Main Menu