Dritë varëse e zezë dhe e bardhë

20.00

In stock

• Llusteri stilit kreativ: lluster industrial retro, struktura e kurbës me dizajn të bukur, lluster me dizajn modern industrial, abazhur metalik cilësor, zgjedhje të ndryshme, dekorime të ndryshme, në modë dhe të gjithanshëm.
• Lluster varës: materiale harduerike të zgjedhura me cilësi të lartë, elegante, plot ngjyra, teksturë e pastër. pajisje druri, teksturë natyrale, qartë e dukshme.
• E27/E26 lluster: maksimumi 60W, duke përdorur kokën e llusterit standardit ndërkombëtarë E27/E26, tension opsional AC110v-240v, mund të përdorë një shumëllojshmëri burimesh drite, llamba LED/llamba inkandeshente/Edison (me përjashtim të llambave). Instalim me tel. Montimi: Lehtë për t’u instaluar. Pllaka e tavanit: 10cm/3.9in (pllaka standarde e tavanit të standardeve amerikane dhe kanadeze amerikane 12CM/4.7in),
• Llusteri rregullueshëm: kalbboja është e rregullueshme. Ju mund të rregulloni lartësinë e varjes sipas kërkesave tuaja: 120 cm / 47.2 inç, mund të rregullohet sipas nevojave tuaja. (Ne e zgjasim kabllon për ju pa pagesë, duhet të na kontaktoni veçmas pas blerjes).

SKU: 23-A21-100 Kategoritë: , , , Etikata:

Përshkrim i produktit

Kategoria: Llamba varëse me ndriçim dekorativ të brendshëm
Stili: Nordik, Industrial, Retro
Materiali i produktit: metal
Ngjyra: Siç tregohet në foto
Diametri është 23 cm/9 inç, lartësia është 33 cm/13 inç
Materiali i produktit: alumin, metal
Gjatësia e litarit: 120 cm (e rregullueshme)
Tensioni: 110 V ~ 240 V
Fuqia: 60 W (e madhe)
Fener: E27/E26
Llamba: LED inkandeshente ami kandidat (llamba nuk përfshihet)
E aplikueshme: 50-100 metra katrorë / 5-10 metra katrorë
Paketimi: 1 llambadar + 1 aksesor (nëse keni nevojë për një sasi shumë të madhe, ne mund t’ju ofrojmë një zbritje, ju lutemi kontaktoni shërbimin ndaj klientit veçmas)

Main Menu

Dritë varëse e zezë dhe e bardhë

Dritë varëse e zezë dhe e bardhë