Dritat e tavanit me model druri në stilin modern

26.00

In stock

Rreth këtij artikulli
-Abazhur metalik: Ngjyrë llambë e bardhë e elektrizuar superiore e integruar në një strukturë me model druri metalik me cilësi të lartë; e plotësuar me tel bakri të gërshetuar najloni me vija.
-Dimensionet e sakta: diametri i abazhurit është 30 cm (duke e krahasuar atë me diametrin e një top basketbolli që është 24,6 cm).
-Ky llambadar ka transmetim të fortë të dritës, dritë të qartë dhe të butë, jo verbues apo verbues, me jetëgjatësi të gjatë shërbimi.
-Dizajni i veçantë mund të nxjerrë në pah efektin e përsosur të ndriçimit. Është ndriçuesi i përsosur për t’u instaluar në dhomën e gjumit, dhomën e ndenjes, dhomën e ngrënies, hojet, barin, restorantin, hotelin dhe në çdo vend që ju pëlqen.
-Ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni nëse keni nevojë për ndihmë.

SKU: 23-A21-99 Kategoritë: , , , Etiketat: ,

Ngjyra kafe, e bardhë
Materiali Najlon, Dru, Alumin, Metal, Bakër
Stili Modern
Ndezja e dritës nga tavani
Lloji i dhomës Dhoma e studimit IRA, Kuzhina, Dhoma e Dinjes
Perdorimi Brenda
Kontrollimi Aplikacion
Materiali i hijes Alumini
Numri i burimeve të dritës 1
Pesha e artikullit 10 gram
Dimenzioni 30cm
Numri i artikujve 1
Lloji i kontrolluesit Buton
Numërimi i njësive 1.0 Numërimi
Lloji i montimit Montimi në tavan
Lëvizshmëria Jo

Bëhu i pari që vlerësonë “Dritat e tavanit me model druri në stilin modern”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

Ende nuk ka vlerësime.

Main Menu