Dritat e tavanit me model druri në stilin modern

26.00

In stock

Rreth këtij artikulli
-Abazhur metalik: Ngjyrë e bardhë e elektrizuar superiore e integruar në një strukturë me model druri metalik me cilësi të lartë; e plotësuar me tel bakri të gërshetuar najlloni me vija.
-Dimensionet e sakta: diametri i abazhurit është 30 cm (duke e krahasuar atë me diametrin e një top basketbolli që është 24,6 cm).
-Ky lluster ka transmetim të fortë të dritës, të qartë dhe të butë, jo verbues, me jetëgjatësi të madhe shërbimi.
-Dizajni i veçantë mund të nxjerrë në pah efektin e përsosur të ndriçimit. Është ndriçuesi i përsosur për t’u instaluar në dhomën e gjumit, dhomën e ndenjes, dhomën e ngrënies, bare, restorante, hotelin dhe në çdo vend që ju pëlqen.
-Ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni nëse keni nevojë për ndihmë.

SKU: 23-A21-99 Kategoritë: , , , Etiketat: ,

Ngjyra kafe, e bardhë
Materiali Najllon, Dru, Alumin, Metal, Bakër
Stili Modern
Ndezja e dritës nga tavani
Lloji i dhomës Dhoma e studimit IRA, Kuzhina, Dhoma e Dinjes
Perdorimi Brenda
Kontrollimi Aplikacion
Materiali i hijes Alumini
Numri i burimeve të dritës 1
Pesha e artikullit 10 gram
Dimenzioni 30cm
Numri i artikujve 1
Lloji i kontrolluesit Buton
Numërimi i njësive 1.0 Numërimi
Lloji i montimit Montimi në tavan
Lëvizshmëria Jo

Main Menu

Dritat e tavanit me model druri në stilin modern

Dritat e tavanit me model druri në stilin modern