Poq LED 5.5W E14 6400K

3.60

In stock

Poq LED 5.5W E14 6400K

Detajet
Lloji i dritës LED
Fuqia5.5
Ngjyrë e lehtëCo White
MarkëV-TAC
Baza e llambësE14
Fuqia e burimit të dritës 5.5 Watts
Dimensionet e artikullit L x W x H10 x 3.7 x 3.7 centimetra
Tensioni 220 Volt
Burimi i energjisë AC
Pesha e artikullit0.01 Kilogramë

Rreth këtij artikulli
Fuqia: 5.5W
3 temperatura ngjyrash: dritë e ngrohtë 2700 K SKU 7263, dritë natyrale 4000 K SKU 7264 dhe dritë e ftohtë 6400 K SKU 7265
Përmasat: diametri 37 x 100 mm
Fluksi ndriçues: 470 lm
Produktet ndërkombëtare kanë kushte të veçanta, shiten nga jashtë dhe mund të ndryshojnë nga produktet vendore, duke përfshirë përshtatshmërinë, vlerësimet e moshës dhe gjuhën e produktit, etiketimin ose udhëzimet

SKU: VTK7265 Kategoritë: , Etiketat: ,

Main Menu

Poq LED 5.5W E14 6400K