Poq LED 6400K

1.80

In stock

Brendi V-Tac

Specifikimet
Baza: E27
Vat: 11 Watt
Vat ekuivalente: 75 Watt
Fluksi ndriçues: 1055 Lumen
Ngjyra e lehtë: E bardhë shumë e ngrohtë
Temperatura e ngjyrave: 2700K
Indeksi i dhënies së ngjyrave (CRI):> 80
Këndi i rrezes: 200 °
Fuqia hyrëse: 220-240V AC
Faktori i fuqisë:> 0.5
I matshëm: Jo
Materiali: Plastike
Forma: A60
Shkalla e IP: IP20
Përmasat: 120 x 60 mm
Temperatura e funksionimit: -25 ° ~ 40 ° C
Etiketa e energjisë: A+
Jetëgjatësia: 20,000 orë
Garanci: 2 vjet
EAN: 3800157627399

SKU: VTK7351 Kategoritë: , Etikata:

E27 Llamba LED 11 Watt 2700K Zëvendëson 75 Watt
Kjo llambë e re LED është e pajisur me teknologjinë më të fundit të ndriçimit LED. Llamba E27 11 Watt është energjia më efikase e këtij lloji për shkak të konsumit të ulët dhe prodhimit të lartë të dritës prej 1055 lumenësh. Llamba LED 11 Watt E27 zëvendëson një llambë tradicionale inkandeshente 75 Watt, ku edhe në këtë llambë LED ngjyra e bardhë e ngrohtë e bardhë prej 2700K dhe këndi i rrezes prej 200 ° janë identike. Për shkak të ngjyrosjes së lartë të kësaj llambë LED prej> 80, të gjitha ngjyrat në çdo dhomë shfaqen me ngjyra të shpejta.

Llamba LED E27 është ideale për përdorim në dhomat ku kërkohet ndriçimi atmosferik. Duke përdorur LED me cilësi të lartë, kjo llambë i përket llambave më të njohura. Si rezultat, kjo llambë është standarde e pajisur me cilësinë më të mirë me garanci standarde 2 vjeçare.

Montim i lehtë
Kjo llambë ka një pajisje E27 e cila njihet më mirë si montim i madh. Nëse keni akoma një llambë tradicionale E27, mund ta ndërroni me një llambë LED E27 që përshtatet një mbi një në pajisjen tuaj të vjetër. Kështu që ju vetëm duhet të fikni llambën tuaj dhe të ktheni një dritë LED në të, kjo e bën instalimin super të lehtë dhe menjëherë filloni të kurseni kostot e energjisë

Bëhu i pari që vlerësonë “Poq LED 6400K”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

Ende nuk ka vlerësime.

Main Menu