Lluster Nordik me 12 Topa Qelqi

150.00

In stock

Informata për produktin

  • Përdorimi i llusterit me topa qelqi rezistent ndaj temperaturës së lartë, rezistent ndaj nxehtësisë dhe papastërtisë, me dritë të butë nga teknologjia e përpunuar, me transmetimit uniform të dritës.
  • Drita ju jep shkëlqim të mjaftueshëm, të shëndetshëme për sytë tuaj. Ofron një atmosferë moderne dhe të ngrohtë.
  • Edhe e fikur është shumë dekorative, e ndezur jep dritë komode për një atmosferë komode.
    Forma e thjeshtë mund të përputhet me stile të ndryshme dekorimi dhe të largohet nga njëra-tjetra, duke e bërë bukurinë e dhomës më dekorative dhe më të larmishme.
SKU: 23-A21-62 Kategoritë: , , , Etiketat: ,

Stili Modern
Ngjyra e zezë
Dalje 12
Vat 150w
Material Qelqi
Sipërfaqja e lëmuar
Karakteristika shtesë Rezistente ndaj ndryshkut
Ngjyra e llusterit e Bardhë
Lloji i prizës dhe furnizimi me energji elektrike Me kabllo elektrike
Lloji poqit LED

Bëhu i pari që vlerësonë “Lluster Nordik me 12 Topa Qelqi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

Ende nuk ka vlerësime.

Main Menu

lluster me 12 dalje

Lluster Nordik me 12 Topa Qelqi