• Lluster me ndriçim dekorativ tre dalje 60w

  Rreth këtij artikulli
  Dizajn konciz: Llusteri me ndriçim dekorativ për shtëpi adopton dizajn rrethor unazor, i thjeshtë dhe i bukur, shumë i përshtatshëm për ndriçim dekorativ në restorante, dhoma ndenjeje, bare, kafene etj.
  Burimi i dritës, jetëgjatësia:-Llusteri i  ndriçimit dekorativ për shtëpi adopton burimin e dritës LED, i cili kursen energji dhe efikas. Jetëgjatësia e punës është e gjatë, në fakt nuk ka nevojë të zëvendësohet poqi dhe mund të ndizet vazhdimisht për një kohë të gjatë.
  Madhësia dhe fuqia-Diametri i trupit të llusterit është 200+400+600cm, dhe lartësia e telit të varur është 100cm (gjatësia mund të rregullohet). Fuqia: 38w Tension: 220-240V.
  Kontrolli inteligjent:-Llusteri mbështet zbehjen, ju mund të rregulloni lirshëm ndriçimin dhe temperaturën e ngjyrës së poqit përmes telekomandës, efekti i ndriçimit është shumë i mirë dhe mund t’ju sjellë përvojë të mirë të ndriçimit.
  Shërbimi: – Ne ofrojmë shërbim 10-orësh ndaj klientit, nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni, ne do t’ju përgjigjemi sa më parë që t’jetë e mundur.

 • Lluster modern me tre unaza të arta 60w

  Rreth këtij artikulli
  ? Lluster me dizajn modern – Dizajni modern i llusterit përbëhet nga 3 rrathë me lartësi të rregullueshme. Llusterët modernë LED do të shtojnë elemente elegante dhe luksoze në shtëpinë tuaj. Shumë i përshtatshem për holl, shkalle, korridore, kzhinë, dhoma musafirësh, hotele, vila, dhoma ndenjeje me tavan te larte etj.
  ? Lartësia e llusterit mund të rregullohet – Gjatësia e kabllos të llusteirt mund të rregullohet, kështu që ju mund të bëni vetë forma të ndryshme. Rregullimi është i lehtë me nyjet e kyçjes së kabllove, llusterë elegant kan formë të artit dekorativë, ndriçimi unik lejon që imagjinata juaj të realizohet plotësisht.
  ? Lluster që mund të zvogëlohet – Ky lluster përmban një ndriçues të integruar LED që zvogëlohet. Në lluster, ai krijon dritë të ftohtë, dritë neutrale dhe dritë të ngrohtë. Temperatura e ngjyrës mund të rregullohet midis 3000K dhe 6000K. Mund të plotësojë nevojat tuaja të ndryshme.
  ? Materiale me cilësi të lartë – Ky lluster kreativë për tavan të lartë përdor poq LED efiqient, konsum të ulët të energjisë dhe shkëlqim të lartë. Trupi i llusterit është prej materiali alumini me cilësi të lartë, i cili është i qëndrueshëm dhe nuk ndryshket.
  ? Shërbimi me cilësi të lartë – Ne i japim përparësi kënaqësisë së klientit. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni. Do të ju kontaktojmë në një afat sa më të shkurtër.

 • Lluster me 2 katrorë të zi

  Rreth këtij artikulli
  ? Ky është një lluster minimalist dhe i dizajnuara në mënyrë kreative. Mund të ndryshoni lartësinë e katrorit, të kompozoni dhomën me zgjidhje të ndryshme dhe më pas të përshtatni dizajnin gjeometrikisht sipas dëshirave tuaja. Ky lluster LED është një element ndriçimi shumë modern dhe mund të kombinohet në mënyrë perfekte me një stil të bukur mobiljesh. Sheshi është një nga format gjeometrike më të rëndësishme dhe universale
  ? Madhësia: 2 unaza / 600cm + 800cm, tel pezullimi 120cm pafundësisht e rregullueshme, ngjyra: e zezë, abazhur akrilik me cilësi të lartë dhe trupi i llusterit alumin, ngjyra e zezë, llambë e lartë e transmetimit të dritës. Shkëlqimi LED është veçanërisht i ndritshëm dhe koka e unazës ka një dizajn ndriçimi në rënie, kështu që ju mund të përjetoni ndriçim të mirë në tavolinë
  ? Burim i integruar i dritës LED me cilësi të lartë, i zbehtë, me telekomandë, ju mund të rregulloni ndriçimin vazhdimisht nga 5% -100% mbi telekomandën, temperaturën e ngjyrës: 3000-6500k, gjithashtu mund të zvogëloni ndriçimin për të krijuar një Atmosferë. Tensioni: 220-240 V, klasa e efikasitetit të energjisë A ++, certifikimi 3C, jetëgjatësia mesatare është më shumë se 85000 orë, fuqia: 2 unaza – 60 W – 3600 LM, 3 unaza – 110 W – 6600 LM
  ? I përshtatshëm për kasolle, vila, restorante, klube, dhoma gjumi, sallon, kuzhina, kafene, dyqane, bare, zyra, biblioteka, hotele, apartamente, korridore dhe ambiente të tjera të përshtatshme për stile të ndryshme dekorimi që ju sjellin një ndriçim të bukur në mënyrë efektive, të lehtë. për të montuar, duke përfshirë materialin e montimit dhe udhëzimet e detajuara të montimit. Sipërfaqja: 15m²-30m²
  ? SHËRBIMI: Dallohemi me cilësi të shkëlqyer, kënaqësia juaj është qëllimi ynë më i madh, ne përpiqemi t’u ofrojmë klientëve tanë shërbimin më të mirë. Klientët janë gjithmonë në vend të parë. Nëse keni pyetje në lidhje me produktin, ju lutemi na kontaktoni në kohë me e-mail. Ne do t’ju përgjigjemi sa më parë që t’jetë e mundur.

 • Lluster me katrora të zi

  Rreth këtij artikulli
  ? Ky është një lluster nga koleksioni minimalist dhe të dizajnuara në mënyrë kreative. Mund të ndryshoni lartësinë e katrorit, të kompozoni dhomën me zgjidhje të ndryshme dhe më pas të përshtatni dizajnin gjeometrikisht modern sipas dëshirave tuaja. Ky lluster LED është një element ndriçimi shumë modern dhe mund të kombinohet në mënyrë perfekte me një stil të pastër mobiljesh. Sheshi është një nga format gjeometrike më të rëndësishme dhe universale
  ? Madhësia: 3 unaza / 40cm + 60cm + 80cm, tel pezullimi 120cm pafundësisht e rregullueshme, ngjyra: e zezë, abazhur akrilik me cilësi të lartë dhe trupi i llambës alumini, ngjyrë e zezë, llambë e lartë e transmetimit të dritës. Shkëlqimi i LED është veçanërisht i ndritshëm dhe koka e katrorit ka një dizajn ndriçimi në rënie, kështu që ju mund të përjetoni ndriçim të mirë në tavolinë
  ? Burim i integruar i dritës LED me cilësi të lartë, i zbehtë, me telekomandë, ju mund të rregulloni ndriçimin vazhdimisht nga 5% -100% mbi telekomandën, temperaturën e ngjyrës: 3000-6500k, gjithashtu mund të zvogëloni ndriçimin për të krijuar një Atmosferë. Tensioni: 220-240 V, klasa e efikasitetit të energjisë A ++, certifikimi 3C, jetëgjatësia mesatare është më shumë se 85000 orë, fuqia: 2 unaza – 60 W – 3600 LM, 3 unaza – 110 W – 6600 LM
  ? I përshtatshëm për papafingo, vila, restorante, klube, dhoma gjumi, sallon, kuzhina, kafene, dyqane, bare, zyra, biblioteka, hotele, apartamente, korridore dhe ambiente të tjera të përshtatshme për stile të ndryshme dekorimi që ju sjellin një ndriçim të bukur në mënyrë efektive, të lehtë. për të montuar, duke përfshirë materialin e montimit dhe udhëzimet e detajuara të montimit. Sipërfaqja: 15m²-30m²
  ? SHËRBIMI: Ne karakterizohemi nga cilësia që ofrojmë, kënaqësia juaj është qëllimi ynë më i madh, ne përpiqemi t’u ofrojmë klientëve tanë shërbimin më të mirë. Klientët janë gjithmonë në vend të parë. Nëse keni pyetje në lidhje me produktin, ju lutemi na kontaktoni në kohë me e-mail. Ne do t’ju përgjigjemi sa më parë që t’jetë e mundur.

 • Lluster me 4 unaza të zeza

  Veçori e produktit
  1. Ngjyra e produktit mund të ndryshojë pak, pasi çdo monitor kompjuteri shfaq ngjyrën paksa ndryshe.
  2. Ju lutemi lejoni që 1-3cm të ndryshojë për shkak të matjes manuale. Faleminderit për mirëkuptimin.
  3. 1 inç = 2,54 cm, 1 cm = 0,39 inç 4. Të nderuar blerës, nëse jeni të kënaqur me shërbimin tonë.
  4. 4 rrathë
  5. 80w
  6. E zeze

 • Lluster i artë me 4 unaza

  Veçori e produktit
  Ngjyra e produktit mund të ndryshojë pak, pasi çdo monitor kompjuteri shfaq ngjyrën paksa ndryshe.
  Ju lutemi lejoni që 1-3cm të ndryshojë për shkak të matjes manuale. Faleminderit për mirëkuptimin.
  4 rrathë
  80w
  E Artë

 • Lluster LED me 3 Unaza te Zeza

  Rreth këtij artikulli

  ●LLUSTER MODERN LED me 3 unaza: Bërë nga alumini cilësorë, metali dhe akriliku. Stili në modë dhe gjithnjë në ndryshim i përshtatet dhomës tuaj. Diametri i 3 unazave: 7,8″+15,7″+23,6″. Të njëjtën madhësi si dritat e tjera led të ngjashme, por të pajtueshme me efekte më të mira ndriçimi. E ndërtuar duke përdorur vetëm materiale me cilësi të lartë për të siguruar që produkti juaj të jetë i ndërtuar për të qëndruar.
  ●FONKSIONI I ERRËSUESHëM me telekomandë: Përdorimi i shiritave LED me transmetim të lartë, tre temperatura të ndryshme ngjyrash prej 3000K dritë të bardhë të ngrohtë, 4500K dritë e bardhë neutrale ose 6500K dritë e bardhë e ftohtë, temperatura të ndryshme ngjyrash mund të plotësojnë nevojat tuaja të ndryshme. Telekomanda ka një funksion zbehjeje nga 10% në 100%, i cili mund të rregullojë ndriçimin sipas nevojave tuaja. Efekt uniform ndriçimi, pa dridhje, pa shkëlqim, më shumë kursim energjie. (MAX 90 W )
  ●LARTËSIA E RREGULLSHME DHE NDRYSHIMI I DRITËS: Krijoni forma të ndryshme sipas nevojave tuaja, 3 shtresa unazash të përziera rrethore ose të parregullta, rregulloni lehtësisht vargun e llusterit me 3 unaza përmes kunjit të kyçjes së kabllos (kablloja mund të rregullohet: 59.1”). Dhe dizajni mishëron konceptin e thjeshtësisë dhe elegancës. Lehtë për t’u instaluar dhe pastruar.
  ●APLIKIMI I GJERE: Elegant & me një ndjesi moderne, ky lluster modern led është i përshtatshëm për kudo si shkallë, dhomë ngrënie, dhomë studimi, dhomë ndenjeje, hyrje, holl, zyrë, sallë mbledhjesh, sallë ekspozite, hotel, bar, etj. 1.4m i rregullueshëm kabllo i përshtatet tavanit të ulët/të lartë dhe tavanit të sheshtë/të pjerrët, me cilësi të lartë.

 • Lluster LED me 3 Unaza te Zeza

  Rreth këtij artikulli

  ●LLUSTER MODERN LED me 3 unaza: Bërë nga alumini premium, metali dhe akriliku. Stili Në modë dhe gjithnjë në ndryshim i përshtatet dhomës tuaj. Diametri i 3 unazave: 7,8″+15,7″+23,6″. Të njëjtën madhësi si dritat e tjera led të ngjashme, por të pajtueshme me efekte më të mira ndriçimi. i ndërtuar duke përdorur vetëm materiale me cilësi të lartë për të siguruar që produkti juaj të jetë i qëndrushëm.
  ●FUNKSIONI I ERRËSUESHëM ME TELEKOMANDË: Përdorimi i shiritave LED me transmetim të lartë, tre temperatura të ndryshme ngjyrash prej 3000K dritë të bardhë të ngrohtë, 4500K dritë e bardhë neutrale ose 6500K dritë e bardhë e ftohtë, temperatura të ndryshme ngjyrash mund të plotësojnë nevojat tuaja të ndryshme. Telekomanda ka një funksion zbehjeje nga 10% në 100%, i cili mund të rregullojë ndriçimin sipas nevojave tuaja. Efekt uniform ndriçimi, pa dridhje, pa shkëlqim, më shumë kursim energjie. (MAX 90 W )
  ●LARTËSIA E RREGULLSHME DHE NDRYSHIMI I NDRIÇIMIT: Dizenjoni forma të ndryshme sipas nevojave tuaja, 3 shtresa unazash të përziera rrethore ose të çrregullta, rregulloni lehtësisht vargun e llusterit me 3 unaza përmes kunjit të kyçjes së kabllos (kablloja mund të rregullohet: 59.1”). Dhe dizajni mishëron konceptin e thjeshtësisë dhe elegancës. Lehtë për t’u instaluar dhe pastruar.
  ●APLIKIMI I GJERE: Elegant me një ndjesi moderne, ky lluster modern led është i përshtatshëm për kudo si shkallë, dhomë ngrënie, dhomë studimi, dhomë ndenjeje, hyrje, holl, zyrë, sallë mbledhjesh, sallë ekspozite, hotel, bar, etj. Gjatësia e kabllos është 1.49m dhe mund të modifikohet, i përshtatet tavanit të ulët/të lartë dhe tavanit të sheshtë/të pjerrët, me cilësi të lartë.

 • Lluster me dy unaza

  Materiali akrilik
  Stili Modern
  Lloji i dhomës Kuzhinë
  Përdorime specifike për produktin Dhoma e gjumit, Kuzhina, Dhomë Dite, Dhomë ngrënie
  Lloji i Zbukurimit Pikturuar

 • Lluster me dy unaza

  Materiali Akrilik
  Stili Modern
  Lloji i dhomës Kuzhinë
  Përdorime specifike për produktin Dhoma e gjumit, Kuzhina, Dhomë Dite, Dhomë ngrënie
  Lloji zbukurimit Pikturuar

 • Lluster me 5 Unaza Ari

  Rreth këtij artikulli
  Burim i qëndrueshëm i dritës, burimi i dritës i nënshtrohet thyerjes së dyfishtë për të formuar një efekt ndriçues me rehati të lartë për syrin e lirë, duke lejuar që drita të reflektohet plotësisht.
  ● Duke iu përmbajtur konceptit të dizajnit “Origjinal, i nivelit të lartë, luksoz”, romanca dhe ngrohtësia e Francës janë integruar në ndriçim për t’i dhënë asaj një shije në modë të jetës.
  ● Pllakë tavani me cilësi të lartë, duke përdorur pllakë tavani hekuri me cilësi të lartë, ngjyrë të ndritshme, kundër ndryshkut, kundër korrozionit, kundër gërvishtjeve, e ngurtë si shkëmb.
  ● Kablli i vrur është me cilësi të lartë, Ka kapacitet i fortë mbajtës, i fortë dhe i qëndrueshëm, Siguri e lartë, gjatësi e rregullueshme lirisht.

 • Lluster me 5 Unaza Ari

  Rreth këtij artikulli
  ● Burimi i qëndrueshëm i dritës, burimi i dritës i nënshtrohet thyerjes së dyfishtë për të formuar një efekt ndriçues me rehati të lartë për syrin e lirë, duke lejuar që drita të reflektohet plotësisht.
  ● Duke iu përmbajtur konceptit të dizajnit “Origjinal, i nivelit të lartë, luksoz”, romanca dhe ngrohtësia e Francës janë integruar në ndriçim për t’i dhënë asaj një shije në modë të jetës.
  ● Pllakë tavani me cilësi të lartë, duke përdorur pllakë tavani hekuri me cilësi të lartë, ngjyrë të ndritshme, kundër ndryshkut, kundër korrozionit, kundër gërvishtjeve, e ngurtë si shkëmb.
  ● Teli i pezullimit me cilësi të lartë, Kapacitet i fortë mbajtës, i fortë dhe i qëndrueshëm, Siguri e lartë, gjatësi e rregullueshme lirisht (unazat mund të jenë paralele), lidhin linjat e degëve të bukurisë dhe modës.

 • LLUSTER ME TRI DALJE

  Rreth këtij artikulli
  -Material i cilësisë së lartë: – Abazhur industrial. Ky lluster është lyer me materiale harduerike me cilësi të lartë dhe ngjyrë miqësore me mjedisin. Tekstura është e qartë, natyrale dhe miqësore me mjedisin, gjë që është e dobishme për shëndetin e dhomës së ndenjes.
  -Numesa e llambës varëse industriale është e përshtatshme E përputhshme me çdo llambë inkandeshente ose llambë LED (pa përfshirë llambën) me bazë standarde E27. E përputhshme. Llamba maksimale 60 vat,..
  Dekorimi me gjatësi të rregullueshme: fije e hollë e rregullueshme 100cm/39,4 inç, e cila ofron më shumë zgjedhje E përputhshme me nevoja të ndryshme të dhomës (nëse keni nevojë për ta zgjatur, ju lutemi na kontaktoni paraprakisht).
  -Llusteri ka dizajn unik, praktike dhe dekorativë për shtëpinë tuaj. Pra, është i përkryer për të shtuar ngrohtësi dhe lumturi në shtëpinë tuaj

 • Lluster i stilit nordik

  Dizajn elegant Llusteri ka një dizajn të thjeshtë dhe modern, i cili përshtatet në mënyrë të përkryer me ambientin tuaj të shtëpisë dhe e kthen dhomën tuaj në një stil elegant. Ky nuk është vetëm ndriçim, por një dekorim i përsosur për kuzhinë, dhomë ngrënie, dhomë të gjallë, dhomë gjumi, hyrje, bar kafeje apo hapësira të tjera.
  Pamje e shkëlqyer Lluster hekuri i lyer me spërkatje, abazhur hekuri i lyer me spërkatje me dekorim të kokës së drerit me rrëshirë, i bukur dhe i qëndrueshëm. Trupi i llambës prej druri prej gome natyrale, struktura e sipërfaqes së drurit është e qartë dhe e rregullt, ngjyra është uniforme dhe prekja është e lëmuar.
  Rregullueshme Mund të rregulloni lehtësisht lartësinë e unazës me kunjin e fiksimit të kabllit. E përkryer për lartësinë e tavanit tuaj. Ju mund të rregulloni lartësinë e kabllit për të marrë efekte ndriçimi me lartësi të ndryshme.
  Burimi i dritës Lloji i poqit: Poq LED/Inkandeshente/Fluoreshente/Edison, Baza e llambës: E27/E26, Numri i poqave: 3 drita, Shënim: Poqat nuk përfshihen.
  Paketim i mirë, i lehtë për t’u instaluar: Paketimi ynë ofron mbrojtje të plotë për llusterin, duke siguruar që artikujt tuaj të jenë në gjendje të përsosur. Paketa përfshin udhëzime dhe pajisje montimi për instalim të lehtë.

 • Lluster minimalist metalikë

  Rreth këtij artikulli
  Madhësia e produktit Diametri i guaskës së mbajtëses së llambës është 6,5 cm, diametri i bazës rrethore është 33 cm dhe secila mbajtëse e llambës ka një varëse lartësie të rregullueshme 50 cm, duke ju lejuar të rregulloni madhësinë sipas dëshirës
  Burimi i dritës së produktit Ky produkt përdor burim drite E27, i përshtatshëm për burim drite LED/llambë inkandeshente, voltazhi është 220 V
  Materiali i produktit Përvetësoni trupin e llambës arti prej hekuri me cilësi të lartë, pllakën e tavanit me bojë pjekjeje arti hekuri, pas trajtimit kundër ndryshkut me temperaturë të lartë, bojë kundër ndryshkut dhe kundër korrozionit, ngjyrë të qëndrueshme.
  Instalim i lehtë Lehtë për t’u montuar dhe instaluar, ju merr vetëm pak kohë për ta përfunduar, ky produkt është i përshtatshëm për skena të ndryshme të jetës së brendshme
  Përshkrimi i produktit Ky produkt përmban dy lloje, njëra është dritë e bardhë njëngjyrëshe, tjetra është dritë e bardhë, dritë e ngrohtë dhe dritë natyrale kombinim tre ngjyrash, duke ju ofruar një shumëllojshmëri zgjedhjesh.

 • Lluster dekorativë me thjeshtësi moderne

  ● Dizajni i llusterëve: Llusteri është prej metali të trashë dhe druri gome. Ngjyrë mjedisore, sipërfaqe e lëmuar, pamje e bukur, e përshtatshme për skenarë të ndryshëm, ky ndriçim do t’ju sjellë humor të papritur. Kur të jeni në ambient, do të jetë sërish ndryshe, duke ju bërë të ndiheni më të relaksuar më të relaksuar
  ● Zgjedhja e sigurisë: Mbajtësja e dritës E27 është e lehtë për t’u instaluar, jetë e gjatë shërbimi, 110V-240V, e pajtueshme me dritat inkandeshente, dritat e kursimit të energjisë dhe dritat LED, dhe e lehtë për t’u instaluar.
  ● Përdoret gjerësisht: Llusterët e thjeshtë në dhomë janë shumë të përshtatshëm për familje, hotele, bare, restorante, studio, zyra, shtëpi fermash dhe kafene, të cilët mund t’ju ofrojnë një atmosferë të bukur dhe komode dhe mund të përdoren si dekor.
  ● Kabllo mbajtëse të rregullueshëme: Gjatësia e kabllos mund të rregullohet sipas preferencave

Main Menu