Klimë All Easy Pro -25C° Inverter 12 BTU

620.00

In stock

Seri: Blanc 12kBTU
Lloji: Lloji i murit
Kodi i Modelit: MSMABU-12HRDNX-QRDOFGW(GA)
Teknologjia: Inverter
Ftohës: R32

SKU: MID3 Kategoritë: , Etiketat: ,
  • Kondicioner i llojit të ndarë
  • Model shtëpie
  • Kapacitet ftohës
  • Kapaciteti i ngrohjes MSAGBU-12HRFNX-QRDOGW 12000btu/h 13000Btu/H
  • Burimi i energjisë i vlerësuar i brendshëm aktual 220-240V ~ 50Hz, 1ph
  • Input i vlerësuar i brendshëm 23.0W
  • CE Për informacion specifik për llojin e gazit dhe sasinë, ju lutemi referojuni etiketës në njësinë e jashtme.
  • Prodhuesi: GD MIDEA E PAJISJE AIR-CONSTERDING Co, Ltd Lingang Road Beijiao Shunde Foshan Guangdong RPK  528311

Garancion: 3 Vite

Bëhu i pari që vlerësonë “Klimë All Easy Pro -25C° Inverter 12 BTU”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

Ende nuk ka vlerësime.

Main Menu