LLuster me 12 dalje

115.00

In stock

Detajet teknike të produktit

Ngjyra E zezë
Materiali Gomë silikoni, metal
Stili Moderne
Forma e pajisjes së dritës Lluster
Lloji i dhomës Koridor, Kuzhina, Dhoma e gjumit, Living Room, Dhoma e Ngrënies
Dimensionet e produktit 47.2″L x 47.2″W x 12.2″H
Përdorimi I brendshëm
Burimi i energjisë AC
Lloji i instalimit Semi Flush Mount
Veçori speciale Dimmable
Metoda e kontrollit Telekomandë
Lloji i burimit të dritës LED
Lloji i finishit Pikturuar
Numri i burimeve të dritës ‎12
Ngjyra e dritës Drita e ngrohtë/Drita e Bardhë/Drita Neturale/Drita e Natës
Forma Rrethore
Komponentët e përfshirë Telekomanda
Zbukurimi Kristal
Metoda e ndriçimit E rregullueshme
Pesha e artikullit 6.3kg
Lloji i kontrolluesit Telekomanda
Numërimi i njësive 1.0 Numërimi
Lloji i montimit Monopoint me Canopy
Ngjyra e hijes E bardhë
Lloji i pajisjes Freestanding
Kërkohet asambleja Po
Madhësia L:47.2″ X W47.2″: X H:21.3″
Mbulimi 50-100 këmbë katrore
Formati i plug-it A- Stili i SHBA-së
Karakteristika të veçanta Dimmable
Bateritë e përfshira? Jo
Bateritë e nevojshme? Jo

SKU: 23-A21-57 Kategoritë: , , , Etiketat: ,

Dizajni premium i zi takohet me të bardhën, dhe rrethi bosh takohet me një rreth solid. Të kesh këtë lluster të zi në dhomën tënde është një mënyrë e shkëlqyer për të shtuar stil në hapësirën tënde, pasi shkëlqimi mund të rregullohet nga 10% në 100%, dhe temperatura e ngjyrave është e rregullueshme në distancë nga 3000K në 6500K. Ju mund të zgjidhni çdo shkëlqim që dëshironi.

Memorie inteligjente Mbajeni vendosjen aktuale për dhjetë sekonda para se të fikeni. Herën tjetër që ndizni dritën, ajo do të restaurohet sikurse ishte para se drita të fiket. Ju lutem vini re: mos e ndizni dritën brenda 3 sekondave pas fikjes së dritës, përndryshe ajo do të harrojë kujtesën e fundit dhe do të hyjë automatikisht në gjendjen e konfiguruar fabrikisht.

Lustruesi LED në formë bëje vet. Lustre moderne Sputnik kanë kokë të rregullueshme. Kështu që ju mund të zotëroni formën tuaj duke rrotulluar kokën. Bari i rregullueshëm e bën këtë lustër të zi modern të përshtatshëm për çdo hapësirë. Gjithashtu, lustruesi LED i dimmable mund të instalohet në një tavan të katranosur ose me qemer.

Kursim energjie Ky lluster bazohet në çipat LED që kursejnë energji. Konsumi më i ulët i energjisë, por prodhimi më i lartë i shkëlqimit. Ky lluster modern ka një jetë të gjatë.

Instalim i lehtë Këto pajisje moderne ndriçimi janë të lehtë për t’u instaluar, dhe nëse keni ndonjë problem, ju lutemi të ndjehen të lirë për të na kontaktuar, ne do të përpiqemi më të mirën tonë për të zgjidhur problemin për ju.

Main Menu

lluster me 6 dalje

LLuster me 12 dalje