Orë Muri

20.00

In stock

Ora blu e murit që nuk shkon me letër-muri Bg
Numrat e mëdhenj 3D të bardhë në një sfond të vërtetë blu krijojnë shikim të lehtë nga çdo kënd
Një mekanizëm i heshtur pa zhurmë me lëvizje inovative fshirjeje ju lejon të flini dhe të punoni në një mjedis të qetë. Lëvizja e saktë e kuarcit garanton kohën e saktë
Dekoroni dhe përmirësoni kuzhinën, zyrën, dhomën e gjumit, dhomën e lavanderisë, dhomën e lojërave për fëmijë, klasën ose çerdhen tuaj me këtë orë muri argëtuese!
Kutia e fortë plastike dhe lentet e qelqit e bëjnë të lehtë pastrimin dhe mbajtjen e pluhurit larg nga numri
Orë me bateri. Përdor 1 bateri “AA” – nuk përfshihet. Vendi i madh i gozhdës ofron instalim të lehtë pa zhurmë dhe të shpejtë. Një vit garanci prodhimi

Kategoria: Etikata:

Specifikimet:

Ngjyra: Kaltër e qeltë
Materiali: Plastike
Përmasat e artikullit: LxWxH 12,5 x 12,5 x 2 inç
Forma: e rrumbullakët
Janë të përfshira bateritë: Jo
Lloji i montimit: Montimi në mur
Marka: Decent Lights
Shikoni L: Movement Quartz

Main Menu