Pinceta me hundë të rrumbullakët të gjatë

In stock

Marka NWS
Materiali Vegla çeliku
Dimensionet e produktit 12.5L x 12.7W centimetra
Ngjyra e zezë
Materiali i dorezës Gome
Pesha e produktit 145 gram
Përdorime specifike të produktit Profesional
Lloji i dorezës Ergonomike

Rreth këtij produkti

Cilësi dhe saktësi në majë të gishtave tuaj
Produkt me cilësi të lartë.
Standardet e cilësisë janë përmbushur për të garantuar një përvojë të shkëlqyer të klientit.
E bërë me shumë përkushtim dhe vëmendje.

Kategoritë: , Etikata:

Informacioni i produktit

Detaje teknike

Prodhuesi NWS
Identifikuesi i produktit të prodhuesit ‎AR140-69-170
Përmasat e produktit ‎12,45 x 12,7 x 4,32 cm; 145 gram
Numri i modelit të produktit ‎AR140-69-170
Ngjyra e zezë
Materiali çelik
Numri i produkteve ‎1
Materiali i dorzave Gome
Përdorimi profesional
Komponentët e përfshirë pinceta
Pesha e produktit 145 g

Main Menu

Pinceta me hundë të rrumbullakët të gjatë