LLUSTER ME TRI DALJE

26.00

In stock

Rreth këtij artikulli
-Material i cilësisë së lartë: – Abazhur industrial. Ky lluster është lyer me materiale harduerike me cilësi të lartë dhe ngjyrë miqësore me mjedisin. Tekstura është e qartë, natyrale dhe miqësore me mjedisin, gjë që është e dobishme për shëndetin e dhomës së ndenjes.
-Numesa e llambës varëse industriale është e përshtatshme E përputhshme me çdo llambë inkandeshente ose llambë LED (pa përfshirë llambën) me bazë standarde E27. E përputhshme. Llamba maksimale 60 vat,..
Dekorimi me gjatësi të rregullueshme: fije e hollë e rregullueshme 100cm/39,4 inç, e cila ofron më shumë zgjedhje E përputhshme me nevoja të ndryshme të dhomës (nëse keni nevojë për ta zgjatur, ju lutemi na kontaktoni paraprakisht).
-Llusteri ka dizajn unik, praktike dhe dekorativë për shtëpinë tuaj. Pra, është i përkryer për të shtuar ngrohtësi dhe lumturi në shtëpinë tuaj

SKU: 23-A21-73 Kategoritë: , , , Etiketat: ,

Përshkrim i produktit

Stili: Stil modern industrial
Kategoria: Llambadar me ndriçim dekorimi për ambiente të brendshme
Ngjyra: e zezë + e bardhë + e verdhë + jeshile + vjollcë + blu + e kuqe
madhësia:
Diametri 24cm, lartësia 20cm
Diametri 30cm, lartësia 23cm
Diametri 32cm, lartësia 24cm
Diametri 35cm, lartësia 25cm
diametër 40cm, 29cm lartësi
Diametri 42cm, lartësia 30cm
Procesi: Hardware,
Dalje 3
Fyt E27
Dalje 3
Gjatësia e vijës së varjes: 100 cm (gjatësia mund të rregullohet)
Tensioni: 110V~240V
Fuqia: 40 W (maksimumi)
Lloji i mbajtësit të llambës: E27 / e26
Lloji i llambës: Llambë inkandeshente LED (nuk përfshihet)
Sipërfaqja e aplikueshme: 50-100 metra katrorë/5-10 metra katrorë
lista e paketimit 1 llambadar + Aksesorë

Bëhu i pari që vlerësonë “LLUSTER ME TRI DALJE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

Ende nuk ka vlerësime.

Main Menu

ABAZHURE ME FYT EZ 27 ME TRI DALJE

LLUSTER ME TRI DALJE